Імперія на картах

Імперія на картах

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

21.12.2015

Велика колекція карт Імперії Габсбургів, яка зберігається у архівах Австрії, Угорщини, Хорватії, доступна для перегляду на сторінці проекту Mapire.

Серед основних матеріалів, які представлені проектом, карти першого військового опису імперії (1764-1784), більш відомі українським дослідникам, як "карти Фрідріха фон Міґа" та карти другого військового опису (1806-1869) у масштабі 1:28 800. Також – третій військовий опис (1869-1887), кадастрові карти XIX століття, велика колекція карт Будапешту та Атлас історичних міст Австрії.

Користувачі Mapire мають змогу вивчати історичні карти Габсбурзької імперії використовуючи розробки сучасних технологій, зокрема Карти Google, Google Планета Земля, OpenStreetMap, а також напрацювання зі сфери Геоінформаційних систем (GIS). Усі матеріали накладені на основу сучасних карт наділених різними функціями, що дозволяє легко досліджувати їх і професіоналам, і аматорам.

Якщо Ви цікавитесь історичними картами або картографією, запрошуємо також ознайомитись з цифровою колекцією "Карти міст", яку зібрав Центр міської історії.