Проект

Проект "Львів: як стати креативним містом"

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

16-17 жовтня 2008

Цей проект безпосередньо пов'язаний з реалізацією соціально-культурної політики міста. Мета заходу - розробити зрозуміле і спільне бачення того, як можна використовувати культуру для регіонального розвитку; закласти основу креативного підходу до культури та розвитку міста, що може використовуватися при розробці стратегії розвитку міста

За підтримки Британської ради для проведення цього семінару до Львова приїхав один з кращих британських експертів з культурної політики та регенерації міст Франсуа Матарассо.

На семінар "Львів: як стати креативним містом" були запрошені фахівці зі Львова та інших міст України. Учасники працювали в цільових групи:

  • менеджери організацій культури, митці, музиканти, театрали;
  • дослідники культурної політики та планувальники розвитку міста Львова;
  • урядовці місцевого та регіонального рівня;
  • практики, зацікавлені у розвитку культурної політики та креативних індустрій у Львові.
post picture

Франсуа Матарассо

є провідним експертом з питань культури локальних громад, письменником, дослідником і консультантом. Франсуа Матарассо є почесним професором Школи мистецтва Грея, Університету Роберта Гордона та стипендіатом Фонду Clore 2007-2008 років. З 1980 до 1994 року він розробляв мистецькі проекти для локальних громад та продюсував їх, працюючи в школах, лікарнях, в’язницях, і так званих спальних районах. Він досвідчений експерт з питань візуальних мистецтв, театру та розвитку місцевих громад. З 1994 року Франсуа Матарассо спеціалізується на дослідженнях, які творять нові форми культурної практики, особливо приділяючи увагу взаємодії розвитку мистецтв, культурної політики та ідей. Він опублікував відоме дослідження про вплив тих, хто активно займається культурою на формування нових підходів та оцінювання мистецтва. Останні роки Франсуа Матарассо розробляє мистецькі програми, дораджує організаціям культури і проводить тренінги.

Семінар організували: Львівська міська громадська організація "Творча майстерня "Штука", фахівці відділу маркетингу і культурних індустрій управління культури і туризму Львівської міської ради, Британська рада, Центр міської історії Центрально-Східної Європи та Центр культурного менеджменту.

  • img

  • img

  • img

  • img

Зображення

Верхнє: В. Іванова. Площа Возз'єднання / Міський медіаархів

Галерея: Центр міської історії