Стипендії та стажування

Стипендії та стажування

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

19 лютого 2014

Бібліотека Центру міської історії

Відбулася презентація Програми імені Фулбрайта для студентів, аспірантів, викладачів та виступ американської стипендіатки Ешлі Біґгем (Єльський університет), що приїхала в Україну з метою дослідження культурних фортифікаційних укріплень Західної України.

Програма імені Фулбрайта оголошує наступні конкурси:

Fulbright Graduate Student Program: навчання в університетах Сполучених Штатів Америки від одного до двох років для здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники українських вищих навчальних закладів, аспіранти. Анкети на конкурси приймають до 16 травня 2014 року.

Fulbright Faculty Development Program: проведення дослідження в університетах США упродовж одного академічного року. Кандидати на участь у програмі: викладачі і дослідники віком до 35 р., з дворічним професійним досвідом, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук (не пізніше 3-х років після захисту). Анкети на конкурси приймають до 1 листопада 2014 року.

Fulbright Scholar Program: проведення досліджень в університетах США на період від чотирьох до дев’яти місяців. У програмі можуть взяти участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники з 5-річним досвідом без наукового ступеня та аспіранти або здобувачі, які отримають науковий ступінь до вересня 2014 р. Анкети на конкурси приймають до 15 жовтня 2014 року.