По війні: міжнародна конференція

По війні: міжнародна конференція

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

19 листопада 2015

У Варшаві, під час міжнародної конференції "По війні: міждисциплінарні погляди на старі і нові території Польщі після 1944 року", керівник Міського медіаархіву Богдан Шумилович представить доповідь на тему: "Радянський Львів на кінохроніках після Другої світової війни (перше десятиліття)".

На противагу поширеній практиці визначати кінець війни окремим днем чи роком, під час конференції у Варшаві дослідники з різних дисциплін обговорять проблему закінчення воєнних конфліктів не як одномоментний акт, а з точки зору тривалого процесу трансформацій, беручи за взірець Польщу та її сусідів після 1944 року. Основні акценти представлені на панелях конференції будуть присвячені проблемам перетворення суспільства, уявленню про право та справедливість після війни, відновленню країни після фізичної і ментальної розрухи, а також питанню емоцій пов’язаних із воєнним досвідом.

Конференція "По війні: міждисциплінарні погляди на старі і нові території Польщі після 1944 року" проходитиме у Варшаві 18-20 листопада. З програмою та детальною інформацією про конференцією можна ознайомитись за посиланням.

Зображення

Верхнє: Жінки біля поваленого пам’ятника імператору Вільгельму I - на передньому плані Аніела Вітковська / NAC