Центру міської історії – 20 років!

Центру міської історії – 20 років!

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

16.4.2024

Двадцять років тому, 16 квітня 2004 року, др. Гаральд Біндер підписав Статут про заснування Центру міської історії, і це дало початок насиченому життю нашої інституції. Відтоді ми досліджуємо міста та їхні історії, рефлексуємо, ставимо питання до минулого та запрошуємо міркувати про міста теперішнього та горизонти майбутнього.

Центр не був би можливим без вас – наших колег, партнерів, друзів та усіх, хто заходив на Богомольця, 6. Від самого початку нашою визначальною метою було формування нових міцних зв’язків, простору спільнотворення та діалогу.

Упродовж двадцяти років наша команда змінювалась та розширювалась. Дякуємо усім, хто в різний час стали частиною Центру, за спільне професійне зростання та зміцнення.

Ми вдячні кожному та кожній, з ким мали можливість працювати над різноманітними проєктами; з ким спільно творили знання під час конференцій, семінарів та літніх шкіл; усім, хто долучався до наших публічних програм і творення виставок; хто співтворив, наповнював та досліджував цифрові проєкти онлайн; усім, хто приходив та повертається в Центр міської історії, фізично, думками та віртуально.

Ми вдячні захисникам та захисницям України, серед яких і наші багаторічні колеги, партнери і друзі, завдяки кому ми маємо можливість продовжувати свою діяльність.

Для нас важить, що ми розділяємо цю подорож та творимо історію спільно.

Щиро,
Команда Центру міської історії