Мирослава Ляхович

Мирослава Ляхович

асистентка проєкту "Інтерактивний Львів" (2020 - 2021), асистентка програм публічної історії (2020 - 2022)


Закінчила факультет журналістики у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Працювала на "24 каналі", в арт-центрі "Я Галерея". Створила і веде проєкт "Львів. Архітектура модернізму". Зняла документальний фільм про Львівську кераміко-скульптурну фабрику "Лабіринти ЛКСФ". Мала персональні фотовиставки в Берліні "Модернізм у Львові: Нехай говорять будинки"(жовтень, 2022, січень, 2023).

У межах проєкту "(Роз)архівування (пост)індустрії" працювала над картуванням та описом промислових об'єктів, проведенням усноісторичних досліджень про індустріальну спадщину Львова. Була залучена в організацію програм публічної історії, а також опрацьовує колекції Анатолія Консулова та Танаса Никифорука з Міського медіаархіву Центру.

З 2022 року перебуває на дослідницькій стипендії в Політехніці Цюриха (Федеральна вища технічна школа Цюриха / Eidgenössische Technische Hochschule Zürich, ETH). Працює над темою міжвоєнного модернізму у Львові. Спільно з Політехнікою Цюриха та Центром міської історії готує проєкт по дослідженню модерністської матеріальності.

Сфера зацікавлень: архітектура, усна історія, документалістика, фотографія.