Лілія Рябініна

Лілія Рябініна

архівістка проекту "Міський медіаархів", бібліотекарка (2022 - дотепер)


Здобула ступінь бакалавра в Харківській державній академії культури за спеціальністю "Інформаційна,  бібліотечна та архівна справа" в 2020 році. Була головою студентської ради ХДАК, членкинею Української Асоціації Студентів та обласної студентської ради при Харківській облдержадміністрації. Ступінь магістра здобула на факультеті культурології  Харківської державної академії культури (2022),  де захистила магістерську роботу на тему "Соціокультурний образ студентської молоді міста Харкова в  соціальних мережах (на прикладі «Інстаграм»)". За час навчання у ХДАК займалася волонтерською діяльністю у Харківському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» і дотепер продовжує цю співпрацю. 

З вересня 2021 по лютий 2022 рр. працювала лаборантом на кафедрі образотворчого мистецтва та  дизайну в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова. 

З 2022 року працює в Центрі міської історії, де займається опрацюванням архівних документів.  Відповідає за каталогізацію книг та роботу бібліотеки Центру.

Сфера зацікавлень: методологія і методи соціологічних досліджень, публічна історія, цифрові архіви, педагогіка та психологія вищої школи.