Андрій Лінік

Андрій Лінік

візуалізація та дизайн


Медіа художник, куратор. Закінчив Львівську національну академію мистецтв (кафедра історії та теорії мистецтва) (2000-2006) та аспірантуру академії (2006-2009).

З 2011 р. по 2016 р. займався координацією. візуальним наповненням і логістикою виставкових проектів Центру. З травня 2016 р. працює візуальним куратором виставок, а також наших інтернет проектів, зокрема, проекту "Інтерактивний Львів".

Куратор проекту електронних мистецтв "Transformator" (спільно з Лукашем Шаланкєвічем), Футурологічного конгресу та ін. Один з співзасновників Інституту актуального мистецтва у Львові, головний координатор низки проектів Інституту актуального мистецтва і Тижня актуального мистецтва у 2008 році. Резидент WRO Art Center (у рамках стипендії Міністерства культури Польщі "Gaude Polonia") у Вроцлаві, Польща; програми із менеджменту мистецтва від Шведського Інституту проведеної Intercult, Стокгольм, Швеція та інших. Учасник Бієнале Нових медіа мистецтв WRO, Вроцлав, Польща; Mindware 1.0. Technologies of Dialogue, Люблін, Польща; "Тижня актуального мистецтва".

Співпрацював з Центром міської історії під час курування/координування наступних проектів: Тиждень актуального мистецтва (2008), проект електронних мистецтв "Трансформатор" (2009) та Футурологічний конгрес. Програмування майбутнього (2010).

Контактна адреса: [email protected]