Обіймаючи місто

Обіймаючи місто

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

1-8 липня 2014

Центр міської історії, Львів

Шоста міжнародна літня школа суспільних наук намагалася представити місто як ключовий аспект у питаннях приналежності, місця, влади та пересікання суспільства й держави у міському просторі.

Мета літньої школи – розглянути місто із погляду різних суспільних наук та суміжних галузей, а саме: історії, соціології, антропології, політології, економіки, архітектури та урбаністики. Регіональна перспектива – це колишній Радянський Cоюз, Центральна, Східна й Південно-Cхідна Європа. Школа зосереджувалася на ХХ і ХХІ сторіччях, але теми, пов’язані із ХІХ сторіччям, теж віталися.

Літня школа була міждисциплінарною і відбувалася у форматі семінарів. Кожен учасник представив варіант власної доповіді, який попередньо був прочитаний учасниками і експертами, та отримав коментарі від українських і закордонних науковців та інших учасників.

Організатори:
Кафедра українських студій Оттавського університету (Канада) / The Chair of Ukrainian Studies at the University of Ottawa (Canada)
Фундація ім. Володимира-Юрія Даниліва (Канада) / The Wolodymyr George Danyliw Foundation (Canada)
Центр міської історії Центрально-Східної Європи (Україна)/ The Center for Urban History of East Central Europe (Ukraine)
УніверситетПариж-Захід - Нантер-ла-Дефанс (Франція) / The University of Paris Ouest Nanterre-La Défense (France)
Французько-Білоруський Центр Європейських студій (Білорусь) / The Franco-Belarusian Center for European Studies (Belarus)
Вища школа соціальних наук (EHESS) (Франція) / The Ecole des Hautes Etudes en Sciences Sociales [EHESS] (France)