Дар'я Цимбалюк

Дар'я Цимбалюк

Університет Сент Ендрюс, Великобританія


  • Тема дослідження:
    Міста Донбасу в усних та візуальних наративах внутрішньо переміщених осіб у Львові
    Період:
    вересень 2017 та квітень 2018
  • facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Під час своєї дослідницької резиденції Дар’я проведила інтерв’ю з людьми, які переїхали до Львова з Донбасу внаслідок початку війського конфлікту і проаналізувала наративи цих інтерв’ю.

В липні 2017 р. Дар’я закінчила магістерську програму Erasmus Mundus "Crossways in Cultural Narratives", її головним університетом (home university) був Сент-Андрюсівський Університет (Шотландія). Магістерське дослідження Дар’ї було присвячено агентності (agency), смислотворчості (meaning-making) та переселенню (displacement) у двох інтерв’ю з оповідачами, які переїхали з Донбасу до Києва через військові дії. Під час перебування у резиденції Дар’я глибше вивчила ці теми, а також порівняла львівські інтерв’ю з матеріалом, який вона вже зібрала в Одесі та Києві.

На основі польової роботи зробленої у вересні, Дар’я підготувала дослідження, яке презентувала у Центрі в квітні. Львівські польові напрацювання також будуть використані Дар’єю під час написання PhD. Дар’я поступила в Сент-Андрюсівський Університет, аби продовжувати працювати над дослідженням з усної історії та наративами Донбасу, і планує почати навчання у вересні 2018.

Окрім польових робіт у місті, Дар’я також працюватиме з матеріалами Центру аби дослідити історію міст та селищ Донбасу, описаних її учасниками під час інтерв’ю.