Бачити в кольорі

Бачити в кольорі

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

17-24 жовтня 2010

Виставковий зал Центру міської історії

Британська Рада в Україні та Центр міської історії, м. Львів організували барвисту подорож крізь спектр кольорів і відтінків в рамках виставки графіки з колекції Британської Ради "Бачити в кольорі".

Виставка графіки ‘Seeing in Colour’ (Бачити в кольорі) презентувала твори 23 сучасних британських митців, включно з Деміеном Херстом, Едуардо Паолоцці та Патріком Колфілдом.

Твори не лише змусили глядачів думати лимонно або кокетливо помаранчево, але й допомогли дослідити історію кольору в мистецтві і повсякденному житті. Глядачі побачили, як художники справіку добували кольори з землі, каміння, крові, квіток і рослин, кори дерев та металів, довідалися, як людство взаємодіє з кольорами і описує себе через них, як колір може означати не лише пігмент для фарби, а й відображати культурні та світоглядні особливості.

Окрім різнобарвної експозиції в перший день виставки відбулася цікава дискусія. Молоді українські митці та поціновувачі сучасного мистецтва порівнювали своє бачення кольорів з Емі Петтіфайер, британською художницею, що отримала ступень магістра в одному з найвідоміших мистецьких шкіл Лондона – коледжі Голдсміт – та працювала з багатьма знаними молодими іменами британської столиці.

  • img