Учні львівських шкіл про спорт – місто – школу

Учні львівських шкіл про спорт – місто – школу

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

15-30 травня 2015

вул. Кониського, 4 (ЗОШ № 24), вул. Бандери, 11 (ЗОШ № 3), вул. Чупринки, 1 (ЗОШ № 10)

Супровідно до виставки "Спорт і Місто: Людина. Суспільство. Ідеологія" учні трьох львівських шкіл (№ 3, 10, 24) організували міні-виставки "Учні львівських шкіл про спорт – місто – школу" у форматі стендів, які розповідають про різні аспекти історії спорту в нашому місті, відомих спортсменів-випускників цих шкіл та спортивні досягнення учнів.

Школа № 10 підготувала матеріал про історію польського спорту в Другій Речі Посполитій. Окрема секція присвячена футбольному клубу "Поґонь" (Pogoń), найбільш титулованій львівській команді, яка чотири рази була чемпіоном (1922, 1923, 1925, 1926) і тричі ставала віце-чемпіоном Польщі (1932, 1933, 1935).

Текстові та фотоматеріали, підготовані учнями школи № 24 імені М. Конопницької розповідають про історію Олімпійського руху та участь в ньому української збірної. Про український параспорт розповідають досягнення випускника школи Володимира Розумейка, колишнього борця, тренера з греко-римської боротьби, який став багаторазовим призером змагань зі стрільби з лука в Україні, учасник міжнародних змагань та Чемпіонату світу 1998 року, кандидат для участі в Параолімпійських іграх у Сіднеї 2000 році.

Школа № 3 підготувала матеріал про історію екстримального спорту в Україні та діяльність туристично-спортивного клубу "Аргонавт-Манівці". Цей клуб поєднав довголітній досвід клубу водників "Аргонавт" та клубу "Манівці", серед засновників яких більше, ніж 50 років тому були випускники цієї школи.

  • img