Україна – Революція Гідності

Україна – Революція Гідності

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

5-18 вересня 2014

конференц-зал Центру міської історії

Виставка "Україна – Революція Гідності. Майдан 21 листопада 2013 р. – 22 лютого 2014 р. в об'єктивах польських журналістів" складалася з робіт польських журналістів Пйотра Аполінарського, Павла Боболовіча, Костянтина Чаваги, Рафала Дзенцьоловського, Конрада Фаленцького, Войцєха Янковського та Євгена Сало, які провели три місяці на Майдані в Києві у найбільш драматичний час. Світлини демонстрували історію подій від 21 листопада 2013 року до 22 лютого 2014 року, включно з безпрецедентно жорстоким нападом на мирних протестувальників. На світлинах було зафіксовано сцени, які яскраво засвідчують незламний дух та прагнення до волі українців і творення нового громадянського суспільства в Україні.

Організаторами виставки є газета "Kurier Galicyjski", українсько-польський "Галицький клуб", за підтримки Польського фонду "Wolność i Demokracja" та МЗС Республіки Польщі.

Презентація виставки відбулася під час засідання українсько-польського "Галицького клубу" та дискусії про українське громадянське суспільство і його ролі в Революцію Гідності.

З усіма питаннями щодо виставки просимо звертатися до Мирослава Ровіцького, редактора часопису "Кур'єр галицький".