Мій Львів

Мій Львів

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

15.8.2008

Центр міської історії, Львів

У рамках відкриття мистецької виставки "Мій Львів" відбулась урочиста церемонія нагородження переможця мистецького конкурсу, яке передувало літній вечірці Центру міської історії Центрально-Східної Європи.

5 травня в рамках мистецького конкурсу "Мій Львів" відбувся передфінальний відбір творчих робіт, які отримали право на участь у виставці. Журі надало перевагу найбільш творчому та оригінальному підходу, який виходив за межі утвердженого кліше Львова як міста лише з історичною славою. Твори мистецтва, які були допущені до фінального відбору та виставки, вирізнялись новим урбаністичним баченням міста.

У конкурсі взяло участь 50 учасників, роботи яких були виконані найрізноманітнішими техніками (масло, графічний живопис, фотоколаж тощо) та стилями. Серед учасників були як відомі художники, так і митці-початківці. Роботи відображали власне бачення художниками свого міста – Львова. Варто зауважити, що члени журі не володіли інформацією про прізвища митців, у такий спосіб ми спробували уникнути стереотипів в оцінюванні їхньої творчості. Члени журі дізнались прізвища усіх учасників лише на відкритті виставки.

Подальшим нашим кроком стала літня вечірка Центру з урочистим нагородженням переможця конкурсу 15 серпня, коли й були оголошені імена митців, які взяли участь у конкурсі та виставці. Всі відібрані твори мистецтва взяли участь у аукціоні, який також був організований в рамках заходу у Центрі міської історії.

Програма поєднала все: і концерт, і балачки Тетяни Карпюк на сцені, і виступ музичного гурту Комаха (Київ), і виставку, і каву від "Світу кави", і запашний чай з крамниці колоніальних товарів "Старі мури". Зрештою, вечірка пахла гармонією, приємною атмосферою, радістю та, звісно, мистецтвом. Під час аукціону були куплені 5 робіт, ціни котрих коливались від 3 до 7 тис. грн.

Переможцем стала Ольга Хлопік (робота "На дахах"), талановита художниця зі Львова. Два почесних других місця отримали Андріана Хархаліс (робота "Сучасний Львів – Сучасний Лев") та Ірина Панчишин (робота "Кольорове місто"). Також на аукціоні були додатково придбані ще дві роботи: Ольги Хлопік ("І знову Львів") та Юрка Морикваса ("Нове.Старе.Місто")

Всі учасники вечірки були одягнені у вечірні сукні, що надало святкуванню приємного та незвичного для Львова шарму.