Відчинено! Як живемо ми, як живуть інші?

Відчинено! Як живемо ми, як живуть інші?

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

червень - серпень 2010

Виставковий зал Центру міської історії

Пересувна виставка "Відчинено! Як живемо ми, як живуть інші?" – це швейцарський проект, який постав у співпраці Об’єднання "МітОст" з вищими навчальними закладами Центральної і Східної Європи. Незалежні проектні групи в університетах і школах із шести країн внесли свої лепти у проект: у Словаччині (Зволен), Румунії (Клуй-Напока/Клаузенбурґ), Латвії (Вентспілс), Білорусі (Мінськ), Росії (Казань і Красноярськ) і Швейцарії (Аарґау). Молодь, за підтримки викладачів і фахівців, досліджувала умови проживання людей і їхні середовища та документувала їх за допомогою фотографій, планів і текстів. Виставку готували і презентували місцеві професійні фотографи та куратор виставки у Швейцарії.

Експозиція виставки "Відчинено!" супроводжувалася іншою експозицією, яка додала українського аспекту у проект, зосереджуючись на вулиці Богомольця у Львові. Це мікро-дослідження - "Вулиця Богомольця" - є результатом дослідницької роботи Центру міської історії останніх років. Дескрибовані тексти, історичні зображення та аудіо-інтерв'ю з мешканцями, розповіли історію цієї архітектурно і історично цінної вулиці, на якій зараз знаходиться Центр міської історії Центрально-Східної Європи.

За детальнішою інформацією щодо виставки звертайтесь до Богдана Шумиловича, координатора виставкових проектів Центру, за телефоном + 38 032 275 17 34 або електронною поштою [email protected]

  • img