Екскурсія Влодка Костирка на виставці

Екскурсія Влодка Костирка на виставці "проявлення"

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

21.10.2020, 18.30

Запрошуємо на авторську екскурсію виставкою "проявлення" від художника експозиції Влодка Костирка.

"Виставка як дослідження мала би відображати процес... мала би бути організована так, щоби в певний спосіб видозмінюватися, бути відкритою для доповнювання під час тривання...  тому в репрезентації має бути місце для незнання, для запитань та відповідей, для коментарів та інтерпретацій…
Зааранжований простір мав би демонструвати, що фотографії ми можемо зрозуміти завдяки праці істориків, що це насправді історики затримують образи минулого, описуючи їх словами, структурують інформаційний, а в цьому випадку іконічний хаос...

У просторі виставки лінія хаосу умовно починається зі сканування, з оцифровування плівок Віля Фургала і закінчується місцем друку на фотопапері, місцем аналогової матеріалізації, створенням субститутів оригіналу... Збільшена в розмірі до висоти перегородки, фотографія із зображенням автора на тлі наклеєних на стіні домініканського подвір’я світлин мала би показати одне з візуальних джерел, що надихнули на репрезентацію. Другим таким джерелом став "Атлас Мнемозіни" Аби ВАРБУРҐА (Aby WARBURG). Власне, як наслідування "Атласу" було розміщено фотографії на темному тлі серед різноманітних "артефактів", щоби створити історичний та іконографічний контексти й надати стіні образу колажу.

Біографічну лінію перетинають перпендикулярні риски подій і дат. Хаос виставкової стіни переривають порожні плями, місця для неприсутнього, для незнання, простори для доповнення... Навпроти них перпендикулярно розташовано простінки для розміщення текстів. Тексти як результати досліджень, у них хаотичне перетворене на історичне…"

Влодко Костирко

Кількість відвідувачів обмежена - будь ласка, зареєструйтесь для участі.

post picture

Володимир Костирко

Митець та дизайнер інтер’єру. Автор живопису, графіки, колажів, асамбляжів, інсталяцій, енвайронментів. Своїм дизайном започаткував своєрідний “львівський стиль”, який часто повторюється іншими дизайнерами та вийшов за межі Львова. Окрім цього Костирко є активним діячем вуличного мистецтва, віддаючи перевагу творам на папері перед класичним графіті.

Зображення

Верхнє: Ірина Середа

Портрет: Аліна Дзюбко