Креативні майстерні

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

30.06.2013

Центр міської історії Центрально-Східної Європи впродовж червня у рамках проекту "Майстерні міста" організовував майданчик активної взаємодії для обговорення питань громадського простору. Майстерні відбувалися за підтримки проекту "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова".

Майстерні - це серія зустрічей, де в грі та творчості діти та молодь розглядали поняття громадського простору. За основу гри взято класичну "Монополію". Ігровий процес, за допомогою чіткої простої моделі, описував основні етапи та засоби формування громадського простору.

Гра давала широкі можливості для спілкування, прояву вміння логічно й стратегічно мислити, домовлятися і переконувати. В грі організовувався процес соціальної взаємодії, в учасників виникало нове знання та усвідомлення поняття громадського простору.

Мета гри – якнайкраще облаштувати громадський простір в районах Львова. Тут є багато випадковостей і ризиків, що робило гру цікавішою і непередбачуваною. Бавлячись, ми думали, як можна використати наші спільні зусилля, щоб перетворити міста в більш демократичні зони та вільні території.

Майстерні для дітей відбувалися кожної суботи червня (15:00-18:00). Майстерні для молоді відбувадися в будні дніКоординатор проекту Христина Бойко (097 20 99 267), [email protected] . Участь у проекті була безкоштовна. Афішу з детальною інформацією Ви можете завантажити тут.