"Дім моєї мрії"

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

19.11.2011

19 листопада відбулося заняття для дітей віком 8-10 років в рамках освітньо-мистецької програми "Дім моєї мрії", що відбувається в рамках виставки "Дім: Століття змін".

В поняття "дому" дитина змалку вкладає багато значень: сім’я і будівля в якій вона живе, меблі та побутові речі, які її оточують. Основне завдання програми "Дім моєї мрії" - розкрити уже набуті знання, заохотити дітей робити аналітичні висновки з поданого матеріалу, розвивати перспективне мислення, спробувати себе в ролі будівельників свого "дому мрії". Під час занять робитиметься наголос на етичні, естетичні та культурно-мистецькі аспекти, що вміщає в собі поняття "дім".

Дитячий освітньо-мистецький проект "Дім моєї мрії" спрямований на розвиток творчого потенціалу та ознайомлення юної аудиторії з дивовижним світом, що вкладається в поняття "дім". У творчості дитина звикає до свободи, експресії та імпровізації. У груповій роботі діти навчаться обмінюватися творчими ідеями та думками, а також реалізовувати спільні творчі задуми.

Кожне заняття присвячене окремому аспекту поняття "дім". Зважаючи на вік аудиторії, теоретичний матеріал спрощений, його подаватимуть у схемах, цікавих картинках та інтерактивних заняттях.

У тригодинне заняття входить:

  • Лекційно-пізнавальна частина, де поняття "дім" буде розглядатись в різноманітних контекстах (у формі інтерактивних ігор та електронної презентації)
  • Ознайомчо-оглядова частина: відвідання  виставки "Дім: Століття змін", перегляд мультфільмів про дім
  • Мистецька частина, де дітки зможуть реалізувати свій творчий потенціал, створити власний "дім мрії" за допомогою художніх засобів.

Цього тижня заняття проводили викладачі Студії культури та мистецтв "Спірограф":

художник по костюму  кандидат мистецтвознавства
Андрій Сендецький  Олег Болюк

Заняття відбуваються щосуботи з 11.00 до 14.00 в приміщенні конференц-залу Центру міської історії Центрально-Східної Європи за адресою: Львів, вул. Богомольця, 6

Записатися можна за телефонами 067 7273668 або 097 2181575

Участь у програмі безкоштовна.

Проект реалізовано Центром міської історії Центрально-Східної Європи в рамках виставки "Дім: Століття змін", за підтримки фонду ERSTE Stiftung. Програма "Дім моєї мрії" втілюється за підтримки фонду Ріната Ахметова "Розвиток України", у співпраці з Студією культури та мистецтв "Спірограф".

Інформаційна підтримка: