Презентація

Презентація "ЗНАК. Українські товарні знаки 1960–1980" У,Н,А колективу

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

31 жовтня 2019 /  18.30

Центр міської історії, Львів

Дослідження У,Н,А колективу присвячене історії українського графічного дизайну, зокрема галузі корпоративної ідентичності часів відлиги, застою та перебудови. У книжці співіснують два наративи — візуальний і текстуальний, що розкривають обрану тему в ширшій хронологічній перспективі: з аванґарду початку XX століття й до наших днів, адже матеріал потребує і наочності й коментування. Більше фокусуючись на харківській школі промграфіки та доробку Володимира Побєдіна, видання демонструє архівні матеріали, називає імена й описує процеси та впливи в графічному дизайні України в локальному та глобальному контекстах.

Про це явище у графічному дизайні в Україні та про хід дослідження, поговоримо з авторками книжки, учасницями У,Н,А колективу: Уляною Биченковою, Нікою Кудіновою, Альоною Соломадіною.

Заповнення он-лайн форми передбачає можливість отримання примірника книжки безкоштовно на основі ваших відповідей, професійних класифікацій, вмотивованості.

Посилання на форму та більш детальна інформація: https://bitly.su/u6QIi28M
Кількість книжок обмежена, тож поспішайте.

У,Н,А колектив (Уляна Биченкова, Ніка Кудінова, Альона Соломадіна) – об’єднання, сфокусоване на дослідницько-кураторських практиках у графічному дизайні.

IST Publishing – незалежний український small press, що спеціалізується на книгах про сучасну культуру та мистецтво. Фокус видавництва спрямовано на публікацію досліджень українського мистецтва з їх подальшим перекладом іноземними мовами. Іншою складовою діяльності видавництва є переклад фундаментальних текстів про теорію та історію мистецтва, філософію мистецтва, соціологію культури від провідних іноземних дослідників українською. Окремим інтересом редакторського колективу є видання артбуків.

Проект реалізовується у рамках НОРД: Навчання, обміни, резиденції, дебюти - програма УКФ та у співпраці з IST Publishing

  • img

Зображення

Верхнє: IST Publishing