Спеціальний показ фільмів фестивалю

Спеціальний показ фільмів фестивалю "WizArt"

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

18 лютого 2009 / 19.00

Центр міської історії, Львів

Відбувся 2-годинний показ найкращого з Львівського міжнародного фестивалю візуального мистецтва WizArt, що проходив у листопаді минулого року.
Нагадаємо, на фестивалі відбулось 50 прем'єр візуальних робіт українських та іноземних режисерів. На фестивалі було проведено опитування кіновподобань глядачів. На спеціальному показі буде представлено 14 з них, які здобули найбільше глядацьких голосів.

Серед режисерів, візуальні роботи яких були представлені у Центрі, британець Шон Конвей (Sean Conway), серб Мілош Томіч (Miloš Tomic), росіянин Борис Казаков, естонка Варвара Гуляєва (Varvara Guljaeva), українці Патрік Єгор, Артем Кім, Іван Шевченко та інші.

Довідка:
Вперше Міжнародний фестиваль візуального мистецтва відбувся у листопаді 2008 року у Львові, Україна.  Стартувавши з прем’єри 50 візуальних робіт (короткометражних фільмів, відеокліпів, відеопоезії та різного роду експериментів) режисерів із більш, ніж 20 країн світу, фестиваль ставить собі за пріоритет йти у ногу з розвитком інноваційних тенденцій у кінематографі.

Конкурсна комісія фестивалю особливу увагу звертає на фільми, де присутні неординарні режисерські вирішення у зображенні реальності, використані hi-tech технології, винахідливість у операторській роботі, нетривіальний монтаж тощо.