Вододіли секуляризації

Вододіли секуляризації

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

11 вересня 2015 / 14.00

Центр міської історії, Львів

У рамках Форуму видавців у Львові відбудеться презентація книги "Вододіли секуляризації" — наукової монографії українських вчених філософів і релігієзнавців, експертів Українського інституту стратегій глобального розвитку і адаптації.

В книзі послідовно розглядаються сучасні теорії секуляризації: постсекуляризація, контрсекуляризація, теорії раціонального вибору тощо. Автори пропонують власну інтерпретацію постання секулярного суспільства, як наслідок унікальної раціоналізації середньовічного латинського християнства. Сучасні глобальні кризові явища інтерпретуються як результат конкурентного протистояння світів первинної та вторинної секуляризації, кожний з яких пропонує власні проекти глобального розвитку. Розглядаються різні варіанти зіткнення секулярного проекту Модерна та його релігійно мотивованих альтернатив, зокрема "Русского міру", що вилився у конфлікт на Сході України.

Книга "Вододіли секуляризації" адресована фахівцям з філософії, релігієзнавства, соціальної теорії. Також вона буде цікава усім, чиї інтереси пов’язані з історією культури та гуманітарним її виміром.

Спікери презентації:

Олександр Білокобильський, голова Київського відділення Українського інституту стратегій глобального розвитку і адаптації (УІСГРА)
Руслан Халіков, експерт УІСГРА
Володимир Гуржи, експерт УІСГРА
Ксенія Гуржи, експерт УІСГРА.

Додаткова інформація про захід: [email protected], +38 (044) 489-87-43