Театр – місце діалогу

Театр – місце діалогу

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

28 березня 2015 / 12.30

Центр міської історії, Львів

250-та річниця заснування Публічного театру у Польщі є чудовою нагодою до рефлексії щодо ситуації сучасного театру. Під час зустрічі, серед іншого, ми поговоримо про: Український театр у Польщі та польський в Україні. Чого ми можемо одне від одного навчитись? Чи ми послуговуємось однією театральною мовою? Яким ми бачимо польсько-українське театральне співробітництво?

Одним з учасників зустрічі буде головний редактор польського журналу "Театр" Яцек Копцінський. Жовтневий номер 2014 року журналу був присвячений сучасному театру в Україні і вийшов під заголовком "Театр вільної України":

"Кілька місяців назад Ганна Веселовська, театрознавець з Києва, запропонувала ідею "українського" номеру "Театру"… Українські автори з великою відповідальністю поставилися до нашої пропозиції і саме тому в поданих текстах та інтерв'ю сформульовані найважливіші питання. Про стан національної культури, про суспільну роль театру, про функції нової драматургії, про театральну традицію та експерименти молодих режисерів, про потреби та очікування глядачів, про стосунки театру із владою і стосунки з державою, яка лиш тільки потроху почала змінюватися, а вже має боронитися від загрози сепаратизму".

Подія організована Першою сценою сучасної драматургії "Драма.UA".

  • img