Знак якості

Знак якості

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

23 січня 2016 / 16.00

Центр міської історії, Львів

Відбудеться презентація третьої книжки з серії "Львів po polsku" під назвою "Знак якості" Ксенії Бородін та Іванни Гонак.

Місто творять тисячі людей, та історія зберігає імена лише небагатьох із них. Зазвичай найдовше у людській пам’яті живуть вправні військові чи відважні повстанці, мудрі або жорстокі правителі чи нещасні жертви, тоді як скромні будівничі залишаються десь на її маргінесах. І якщо архітекторів чи скульпторів прийнято згадувати хоча б у загальному описі об’єкта, то про підприємців – людей, що постачали матеріали для його зведення, радше ніколи.

Львів – виняткове місто, що вдячно пам’ятає своїх будівничих, зберігаючи їхні підписи на одвірках брам, на кахляних килимах сходових кліток, у різнобарвних вітражах та металевих склепіннях. Усюди – від покривок каналізаційних люків до елітних мармурів, від решіток на підвальних вікнах до храмових скульптур і фресок – можна віднайти назви підприємств та прізвища митців як своєрідні знаки якості. Кожен з них у міру можливостей і талантів творив Львів своєї мрії, власним іменем гарантуючи високий рівень виконаної праці.

Ксенія Бородін

кандидат філологічних наук, доцент, професор Міжнародної кадрової академії, викладач Українського католицького університету та Прикарпатського інституту ім. М. Грушевського МАУП.

Іванна Гонак

гід-екскурсовод Львовом, викладач Прикарпатського інституту ім. М. Грушевського МАУП, успішно захистила кандидатську дисертацію з економіки туризму.