Літні школи в Одесі

Літні школи в Одесі

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

27 вересня 2018 / 19.00

4City, вул. Канатна, 27/1, Одеса

Запрошуємо своїх одеських друзів та колег на презентацію міських літніх шкіл і збірника «Сихів: Простори, пам’яті, практики».

Центр міської історії розпочав програму міських літніх шкіл «Уявлення та досвіди» у 2015 році. За цей період ми розробили концепцію майстер-плану району Новий Львів, шукали нову ідею міста для Славутича, досвідчували щодення на Сихові. Більше того: 9 вересня ми повернулися з Польщі, де завдяки співпраці з Національним інститутом архітектури і урбаністики вперше випробували свою модель у районах, що їх запроектували Оскар і Софія Хансен відповідно до ідеї «відкритої форми». Відтак, наші школи поєднують міждисциплінарність із учасницьким освітнім дизайном, проведенням дослідження у реальному міському просторі та необхідністю «повернення» знання тим, з ким і для кого це дослідження проводилося. Під час розмови Наталя Отріщенко поділиться досвідом проведення міських літніх шкіл, розкаже про розвиток освітньої ініціативи і її адаптацію до щоразу нових умов, а також про виклики та можливості цього формату.

У рамках події відбудеться презентація збірника «Сихів: Простори, пам’яті, практики» – результату двотижневого дослідження найбільшого житлового масиву Львова, що його провели студенти та студенти під час міської літньої школи у 2017 році. Книгу можна буде отримати безкоштовно для бібліотек та культурно-освітніх закладів. Для приватного користування її можна придбати після розмови. Англомовна версія публікації згодом буде доступна на веб-сторінці Центру міської історії.