"Спорт і місто: Людина. Суспільство. Ідеологія": дискусійна програма

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

червень 2012 - травень 2013

Центр міської історії, Львів

Супровідна програма виставки "Спорт і місто: Людина. Суспільство. Ідеологія" складалась з серії лекцій для музейних працівників, лекцій для студентів та спільної роботи з ними над аналізом львівських музеїв, програми для дітей, що дозволила не тільки дізнатись про розвиток спорту у Львові, а й побувати у різних спортивних об’єктах і спробувати себе у різних видах спорту, а також, з циклу кіно-семінарів і лекцій.

Програма лекцій, круглих столів та кіно-семінарів включала зустрічі, розмови з спортсменами, істориками, кураторами, журналістами.

У час, коли Львів приймає футбольний чемпіонат "ЄВРО-2012", ми пропонуємо Вам дізнатися чим ще є спорт окрім змагання, розваги та видовища.

Виставка показує історію спорту у Львові протягом останніх 150 років: якими були початки спорту в Європі та у Львові зокрема, як змінювалися уявлення про спорт, як з’являлися нові види спорту, яким був зв’язок між спортом і націоналізмом, спортом і державою, спортом і комерцією, спортом та глобалізацією. Особливо цікавими в контексті "ЄВРО-2012" є питання про культуру вболівання та потенціал спортивних мегаподій для міста. Ця експозиція пропонує глибше зрозуміти практики, пов'язані зі спортом та сформувати власну відповідь на питання "Чим був і є спорт?"

Виставка "Спорт і Місто: Людина. Суспільство. Ідеологія" поєднує традиційне представлення яскравих фото та відео матеріалів із сучасними мультимедійними технологіями. Матеріали виставки представлені українською та англійською мовами. В рамках виставки проводитимуться лекції, круглі столи, дискусії, кінопокази та освітня програма для дітей. Запрошуємо слідкувати за анонсами на сайті Центру міської історії.

Зображення

Верхнє: Театралізований виступ гімнасток на стадіоні СКА під час спортивного свята, 1959. Колекція Івана Яремка / Міський медіаархів