Презентація візуальних проектів Центру

Презентація візуальних проектів Центру

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

24 грудня 2008

Центр міської історії, Львів

Впродовж кількох місяців нинішнього року було реалізовано проект "Медіа бібліотека візуальних матеріалів з історії міста Львова". Метою проекту є популяризація та удоступнення візуальної інформації про культурну спадщину Львова через оцифрування, науковий опис та каталогізацію кіно-, фото- фоно-матеріалів, що ілюструють різні сторони історії міста.

Зображення та кіно-відеоматеріали з минулого і сьогодення Львова дозволяють в деталях відтворити еволюцію становлення сучасного образу міста, демонструють єдність архітектури та історії, передаючи дух минулих поколінь.

Кожний охочий відтепер матиме змогу безоплатно користуватися нашою медіа бібліотекою та побачити, яким був Львів і його мешканці в минулому, побачити еволюцію та видозміни образу нашого міста в часі через давні фотографії, скановані старовинні мапи міста і документальні та аматорські фільми.

Центр міської історії презентував власні візуальні проекти:

У реалізації проекту "Медіа бібліотека" брали участь Громадська організація "Творча майстерня "Штука" та Центр міської історії Центрально-Східної Європи

Проект "Медіа бібліотека" здійснено за підтримки управління культури і туризму Львівської міської ради як переможець конкурсу соціально-культурних проектів 2008 року

  • img

  • img