Фотопроект

Фотопроект "Мілош. Тутешній"

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

27 квітня 2012 / 18.00

Центр міської історії, Львів

Відбулася презентація фотопроекту і книги відомого у світі польського фотографа Войцеха Пражмовського (Wojciech Prażmowski) "Мілош. Тутешній".

З книги

"Я йшов слідами Мілоша - у рідних Шетейнях він мав сусіда росіянина, на подвір'ї на Підгірній бавився з євреями Сонькою та Яшкою, які говорили російською, потім - у гімназії та університеті - товаришував з караїмами, євреями, поляками, литовцями, українцями та білорусами. Шетейні, гімназія Зигмунта Августа, університет, літературне середовище Вільнюса, митецьке середовище Варшави, це множина мов, культур, обрядів, звичаїв - це все перекреслили війни та жовтнева революція."

Войцех Пражмовський 2011

Детальніше про виставку можна довідатися тут.

post picture

Войцех Пражмовський

народився 1949р. у Ченстохові. Фотографує від 1969 р., отримав диплом Вищої Школи Фотографії у Брно (тоді Чехословаччина) у 1972-75. Член Спілки Фотографів Польщі, викладач Кіношколи у Лодзі, Академії Мистецтв у Познані та Варшаві, а також Варшавської Школи Фотографії.

Основні мотиви творчості – історія та пам’ять як виміри у національному, суспільному, так і приватному. Учасник численних виставок у цілому світі та індивідуальних мистецьких проектів. Про творчість Войцеха Пражмовського та його підхід до індивідуальної фотографії можна прочитати тут, а також ознайомитись з інтерв’ю з автором проекту.

За підтримки проекту "Fototapeta":www.fototapeta.art.pl

  • img