Презентація освітнього ресурсу

Презентація освітнього ресурсу "Вижити у 90-х"

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

10 жовтня 2017 / 18.30

Центр міської історії, Львів

На презентації учасники вперше представили річний проект досліджень, збору інформації та ознайомили з наповненням та функціями освітньої платформи  "(ви)ЖИТИ в 90-их". Розробники сайту пропонують користувачам "побавитись" в історію, розкладати та складати сюжети, вибудовувати зв’язки, прослідковувати, як (чи) всі ці дрібниці взаємодіють із підручниковою історією, виходити на ширші теми. Хронологічно дослідження охоплює період з 1986 по 1996 рік.

Це історія, яку Ви не зможете побачити на сторінках шкільних підручників – жива та актуальна, контрастна та кострубата, абсурдна та правдива. Тут не знайдете переліку дат, сухих фактів, глобальних подій та історій великих людей. Натомість познайомитесь з мозаїкою особистих історій, спогадів та сюжетів, які показують період трансформацій кінця ХХ століття у дрібницях, таких як повсякденні речі, практики, події та історії.

(ВИ)жити в 90-х – освітня платформа про 90-і роки у Львові, базована на проекті Центу міської історії - Інтерактивний Львів, створена на основі фотовиставки Тадеуша Рольке "Завтра буде краще", що експонувалась у Центрі міської історії в 2016-2017 роках. Це продукт річної праці збору та аналізу інформації, створення інформаційного та розважального контенту.