Фотоальбом

Фотоальбом "In Your Face"

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

30 березня 2011 / 18.00

Центр міської історії, Львів

Відбулася зустріч з фотографом Крісом Ніденталем та презентація його щойно виданого альбому фотографій "In Your Face" з передмовою Мартіна Поллака.

Цю публікацію підготовало та реалізувало видавництво з Берліну та Варшави edition.fotoTAPETA. Львів став другим містом після Ляйпцига, де відбулася презентація видання.

Кріс Ніденталь також запрезентував слайдшоу "Фотографії 80-90-х років минулого століття з Центрально-Східної Європи".

В рамках презентації у конференц-залі можна було оглянути фотороботи художника для обкладинок журналів Time та Newsweek, зроблених у 1970-1990-их рр.

 З анотації до альбому:

"Із записника фотографа Newsweek, Times та інших видань. Портрети з Праги, Пекіну, Берліну, Варшави. Історія, яка читається на обличчях.

Те, що історія останніх років принесла – жахіття у вигляді змін -, про це так багато відверто писали і пишуть у Празі і в Пекіні, в Берліні, Бухаресті чи Варшаві. Польський фотограф Кріс Ніденталь був очевидцем подій, бачив людські обличчя, і знімав все на камеру."

Кріс Ніденталь

Народився у 1950 році в Лондоні у польській родині. Понад 20 років мешкає у Польщі. Фотографії навчався у London College of Printing. Вперше приїхав до Польщі у 1973 році. До 1984 був фоторепортером тижневика “Newsweek” у Польщі, а від 1985 – тижневика “Time”, для якого знимкував події у Східній Європі та Радянському Союзі. Багато років співпрацював з німецьким тижневиком “Der Spiegel”.

Лауреат World Press Photo 1986 за портрет генсека Компартії Угорщини Яноша Кадара. Автор багатьох виставок, а також фотоальбому “PRL. Rekwizyty” (2004) і “13/12. Polska Stanu Wojennego” (2006).

Мартін Поллак

народився 1944 року у Верхній Австрії, журналіст, есеїст, перекладач. Жив у Відні і в Бургенлянді. Протягом багатьох років є кореспондентом Шпігель у Відні і Варшаві. В його скарбничці численні книжки перш за все про Центральну і Східну Європу, багато нагород.

  • img

  • img