Цифрове тіло міста | показ фільмів та дискусія про карантин

Цифрове тіло міста | показ фільмів та дискусія про карантин

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

16.11.2020, 19:00

Кінотеатр "Копернік", м. Львів, вул. Коперника, 9

Впродовж більш ніж півроку карантину ми пережили безліч змін та емоційних викликів. Ми неодноразово переоцінювали власне ставлення до подій навколо та постійно пристосовувались до нових умов, які то посилюють, то ж навпаки послаблюють обмеження в щоденному житті. Важливим інструментом в цій адаптації стали технології і їхня нібито невидима інфраструктура, яка дозволяє викривлювати та змінювати матеріальний простір. З одного боку, вона здатна компенсувати фізичні обмеження пов’язані з перебуванням чи пересуванням у просторі і відтак дарувати умовну свободу, натомість з іншої ж сторони - інфраструктура є знаряддям влади над особою.

Запрошуємо разом переглянути фільми режисерів Романа Бордуна, Яреми Малащука та Жанни Озірної, які були створені у 2020 році як відповідь на нову реальність.

Після перегляду відбудеться дискусія про роль та значення технологій та інфраструктури під час пандемії та карантинних обмежень, яку разом з авторами фільмів проведуть дослідник медіа і технологій Тарас Назарук, cоціологиня Наталія Отріщенко та історик Богдан Шумилович.

Вхід вільний за реєстрацією. Кількість місць обмежена.

Програма фільмів

NOLI ME TANGERE, 17 хв, 2020 Ярема Малащук*

LIVING IN TIMES OF CORONAVIRUS, 5 хв, 2020 Жанна Озірна

СИЛА І ПРАВДА, 5 хв, 2020 Роман Бордун

*Фільм "Noli me tangere" став результатом співпраці Центру міської історії, кінокомпанії RADAR та режисера Яреми Малащука в межах проекту відеодокументації Львова під час карантину "Тіло міста і тіло в місті: документація стосунків під час пандемії COVID-19". Проект був підтриманий програмою "Фокус на культуру" Львівської міської ради.

  • img

  • img

  • img

  • img