Книжковий арсенал

Книжковий арсенал

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

30 травня 2018

Книжковий арсенал, Київ

30 травня запрошуємо на Книжковий арсенал в Києві, де відбудуться презентації двох публікацій виданих за участі Центру. Будемо раді бачити!

30 травня, 17.00

Дискусія навколо публікації "Сихів: простори, пам'яті, практики" має на меті розпочати ширшу розмову про майбутнє модерністських районів та роль освітніх програм як інструментів для їхнього перетворення. До участі у презентації запрошено Наталю Мисак (Центр міської історії, Національний університет "Львівська політехніка"), Влада Тимінського (CANactions), Світлану Шліпченко (Центр урбаністичних студій Національного університету "Києво-Могилянська академія") та Андрія Шуляра (urban curators), модераторка зустрічі – Наталя Отріщенко (Центр міської історії).

30 травня, 19.00

Презентація книжки "Праця, виснаження та успіх: промислові мономіста Донбасу". Учасники: Ірина Склокіна, Олена Стяжкіна, Ксенія Кузіна. Під час презентації будуть дискутуватися питання історії та майбутнього промислових мономіст, а зокрема підходів до їхнього представлення у медіях, як-от фотографії та живописі. Різниця між "зовнішніми" спостерігачами - які часто дивляться з перспективи "іншування" мономіст - та самими їхніми мешканцями, дозволяє критично подивитися на усталені (й іконічні) образи промислових мономіст та всього регіону.