Мистецькі проекти у сфері нових медіа

Мистецькі проекти у сфері нових медіа

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

13 травня 2010 / 17.00

Центр міської історії, Львів

Британська Рада в Україні, Центр міської історії Центрально-Східної Європи, організували зустріч з Девідом Меткалфом, директором мистецької продюсерської агенції FORMA (Лондон).

Під час зустрічі Девід Меткалф розповів про діяльність агенції FORMA, продемонстрував уривки робіт, створених та підтриманих за участі агенції та спілкуватиметься з аудиторією.

FORMA - одна з провідних європейських продюсерських агенцій, що працює з британськими та міжнародними митцями та сприяє створенню та промоції мистецьких проектів у сфері нових медіа. Агенцію засновано 2002 р. в Ньюкаслі.

FORMA здобула широке визнання за якість, сучасність та міждисциплінарність проектів, що створюються у співпраці з науковцями, дослідниками та програмістами. Різноманітні виставкові проекти, концерти, перформанси, демонстрації фільмів, публічні мистецькі проекти FORMA розраховані на широку міжнародну аудиторію.

Партнерами FORMA є такі відомі інституції як Lincoln Center, New York; Barbican and Tate Modern, London; Melbourne Festival; RomaEuropa Festival; Museum of Contemporary Art, Tokyo; Transmediale Festival, Berlin; Sonar Festival and Grec Festival, Barcelona.

FORMA співпрацює зі всесвітньо відомими сучасними митцями, зокрема, Джиною Чарнецькою (Gina Czarnecki), відомою своїми мультимедійними, міждисциплінарними проектами, створеними за участі біотехнологів, програмістів,  танцюристів; Ріоджі Ікеда (Ryoji Ikeda), електронним композитором та візуальним митцем; Лінетт Волворф (Lynette Wallworth), автором відеоінсталяцій, фотографій та короткометражних фільмів; Майком Стаббзом (Mike Stubbs), визнаним британським митцем та куратором тощо.

Зображення

Верхнє: Австралійський театр танцю / Джина Чарнецькі