Показ стрічок

Показ стрічок "Інтербачення-Львів" та "Щасливі роки"

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

9 серпня 2018 / 16.00

Центр міської історії, Львів

Під час Міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art у Львові відбудеться , що були створені на основі матеріалів Міського медіаархіву. Після перегляду запланована розмова  з авторами фільмів про їхній досвід роботи з архівом.

"Інтербачення-Львів" та "Щасливі роки" з’явились завдяки конкурсу "Свіже", організованому спільно з Львівською кінокомісією минулого року. Метою конкурсу була актуалізація та переосмислення аудіо-візуального надбання минулого за допомогою сучасних художніх прийомів та нового погляду. Переможці отримали фінансування кінокомісії  на реалізацію власних проектів.

"Щасливі роки" (Шимко Світлана, Ярманова Галина) - фільм-дослідження про негетеросексуальних жінок в СРСР із використанням архівних відеоматеріалів і метанарації. Ця стрічка здобула спеціальну відзнаку "за тонке відтворення невідомого світу" на Міжнародному кінофестивалі "Молодість" та братиме участь у національній конкурсній програмі фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art.

"Інтербачення-Львів" (Телюк Олександр, Мензелевський Стас, Онуфрієнко Анна). Телебачення змінило наш світ. Та чи ми усвідомлюємо весь масштаб цієї метаморфози? Це аудіовізуальне дослідження звернеться до перших двох десятиріч масового поширення українського телебачення, одним із центрів якого виявився Львів, де у 1957 році було створено завод телевізійної техніки і випущено перші українські телевізори "Львів".

Детальніше програму фестивалю на сторінці Wiz-Art.

Wiz-Art  — щорічний міжнародний фестиваль короткометражних фільмів. Фестиваль започаткований мистецькою формацією Wiz-Art, яка була заснована у 2008 році. Фестиваль щороку демонструє понад 100 найсвіжіших робіт короткого метру. Wiz-Art — це потужна культурна та освітня платформа, яка об’єднує українських та іноземних діячів кіно та знайомить українських глядачів із досвідом професіоналів.

Зображення

Галерея: Богдан Ємець