Презентація результатів мистецької резиденції Лореаль Приштай в Міському медіаархіві

Презентація результатів мистецької резиденції Лореаль Приштай в Міському медіаархіві

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

20 листопада 2019 / 18.30

Центр міської історії, Львів

Творчі практики Лореаль Приштай зосереджені на виявленні зв'язку між фізичним середовищем і внутрішніми станами з минулого й теперішнього. Під час роботи з Міським медіаархівом Лореаль зацікавили кадри з деталізованим фокусом на руках як механізмі побудови, побудови та створення всього, що існує у нашому фізичному Всесвіті. Це "знаряддя" не лише супроводжує наше повсякдення, але й завдяки своїй продуктивності дозволяє зберігати історію, підтримувати традиції та реконструювати минуле.

Презентація відбудеться англійською мовою з синхронним перекладом на українську.

post picture

Лореаль Приштай (нар. 1990, Нью-Йорк, США)

лондонська мисткиня, що закінчила Королівський коледж мистецтв зі ступенем магістра фотографії. Зараз у фокусі її творчості – підсвідоме і вроджене мислення. Використовуючи культурні мотиви або “граючи” ними – наративно чи декоративно – Приштай перетворює вже знайомі простори на мізансцени, що акцентують зв’язки між фізичним середовищем і внутрішніми станами з минулого й теперішнього. Вона виражає ці ідеї через фотографію, колекціонування, інсталяцію, та скульптурні інтерпретації.

Мета Програми мистецьких резиденцій SWAP: Україна/Великобританія зосереджена в її назві – SWAP (ОБМІН). Культури, мистецькі традиції та техніки, нові мистецькі тенденції, концепції та філософія взаємно збагачуються, коли митці мандрують просторами Європи, здобуваючи фізичний і психологічний досвід дослідження мистецького різноманіття територій, що колись були недоступні, а тепер відкриті для вивчення. В Україні Британська Рада працює з такими інституціями, як "Ізоляція. Платформа Культурних Ініціатив" (Київ), Одеський музей сучасного мистецтва, ЄрміловЦентр та Муніципальна галерея (Харків), Арт центр Фабрика Повидла і Центр міської історії (Львів); у Великобританії це Bluecoat, FACT та Open Eye Gallery, які розташовані в Ліверпулі і надають свою професійну підтримку. 

Зображення

Верхнє: Лореаль Приштай

Галерея: Ірина Середа