Мистецький перформанс

Мистецький перформанс "Східно-західна вулиця. Пісня добра і зла" у Відні

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

7 грудня 2019 / 20.00

Muth - concert hall of the Vienna Boys' Choir Am Augartenspitz 1, Відень, Австрія

"Східно-Західна вулиця" досліджує витоки "геноциду" та "злочинів проти людства", а також шлях до справедливості. "Щуряча стежка", продовження попередньої книги, має вийти у квітні 2020 року. Вистава зосереджена на житті та ідеях трьох осіб із судових процесів: академіка Герша Лаутерпахта, прокурора Рафаеля Лемкіна та адвоката Гітлера Ганса Франка, а також музиці, яка поєднала чоловіків з протилежних сторін судової зали.

Після світового турне постановки "Східно-Західна вулиця: Пісня добра і зла", прем'єра постановки відбудеться в Австрії за участі відомої німецької акторки Каті Ріман, Філіпа Сендса та режисерки Ніни Бразьєр. Перший бас-баритон Лоран Наурі та відомий джазовий піаніст Гійом де Шассі виконують музичні твори, зокрема Баха, Бетховена, Рахманінова та Леонарда Коена.

В листопаді 2017 р. "Східно-Західна вулиця: Пісня добра і зла" відбулась у Львові як частина програми "Права, справедливість та пам’яті Львова", організованої Центром міської історії у співпраці з Центром міжнародних судів та трибуналів (Університетський коледж Лондона). Спеціальним гостем програми став Емануель Акс, один з найзнаніших піаністів сучасності, володар семи Греммі. Він долучився до постановки лише у Львові - вперше після 1956-го року Емануель Акс повернувся в місто, в якому народився і розпочав музичне навчання.

Режисерка: Ніна Бразьєр

Сценарій: Філіп Сендс

Оповідач: Філіп Сендс

Оповідачка: Катя Ріман

Бас-баритон: Лоран Наурі

Фортепіано: Гійом де Шассі

Перформанс у Відні є частиною публічної програми конференції "Між Києвом і Віднем: історії людей, ідей і об’єктів в обігу та русі", яка проходить у Відні, 4-7 грудня 2019 р.  Конференція організована Українським інститутом (Київ), Інститутом наук про людину (Institut für die Wissenschaften vom Menschen) (Відень) і Центром міської історії (Львів) і є завершальною подією "Двостороннього року культури Австрія-Україна 2019".

Зображення

Верхнє, Галерея: Йоганнес Глох