О, темний, чудовий світ

О, темний, чудовий світ

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

18 жовтня 2018 / 16.00

Центр міської історії, Львів

Відбудеться презентація напрацювань художника Мартіма Рамоса, який протягом півтора місяця працював з Міським медіаархівом Центру міської історії в межах Програми мистецьких резиденцій SWAP: Україна/Великобританія.

У своїй мистецькій практиці Мартім Рамос часто вдається до використання та запозичення візуальних матеріалів і образів для створення власних продуктів. Протягом резиденції у вересні і жовтні художник досліджував матеріали Міського медіаархіву Центру для створення псевдодокументального фільму "О, темний, чудовий світ" (A darker, better place) на основі кадрів з архіву Львівського телебачення.

Мова події - англійська.

post picture

Мартім Рамос

зараз живе між Лісабоном і Лондоном. У Лондоні він навчається на здобуття ступеню магістра з фотографії у Королівському коледжі мистецтв. Він вивчав мистецтво фотографування при Ar.Co, та закінчив напрямок історії мистецтв в Новому університеті Лісабону (FCSH-UNL). Був членом онлайн фото-архіву [kameraphoto] з 2007 по 2014 р.р. Часто співпрацює з пресою, а саме, з виданнями Le Monde, Japan Times, Serafina [Folha de São Paulo], Time Magazine, Libération, Público, Expresso, Time Out and Jornal I. Був фотографом-резидентом та фоторедактором в журналі видовищних видів мистецтв Obscena.

Мета Програми мистецьких резиденцій SWAP: Україна/Великобританія зосереджена в її назві – SWAP (ОБМІН). Культури, мистецькі традиції та техніки, нові мистецькі тенденції, концепції та філософія взаємно збагачуються, коли митці мандрують просторами Європи, здобуваючи фізичний і психологічний досвід дослідження мистецького різноманіття територій, що колись були недоступні, а тепер відкриті для вивчення. В Україні Британська Рада працює з такими інституціями, як "Ізоляція. Платформа Культурних Ініціатив" (Київ), Одеський музей сучасного мистецтва, ЄрміловЦентр та Муніципальна галерея (Харків), Арт центр Фабрика Повидла і Центр міської історії (Львів); у Великобританії це Bluecoat, FACT та Open Eye Gallery, які розташовані в Ліверпулі і надають свою професійну підтримку.

Зображення

Верхнє: Міський медіаархів