О, темний, чудовий світ

О, темний, чудовий світ

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

18 жовтня 2018 / 16.00

Центр міської історії, Львів

Відбудеться презентація напрацювань художника Мартіма Рамоса, який протягом півтора місяця працював з Міським медіаархівом Центру міської історії в межах Програми мистецьких резиденцій SWAP: Україна/Великобританія.

У своїй мистецькій практиці Мартім Рамос часто вдається до використання та запозичення візуальних матеріалів і образів для створення власних продуктів. Протягом резиденції у вересні і жовтні художник досліджував матеріали Міського медіаархіву Центру для створення псевдодокументального фільму "О, темний, чудовий світ" (A darker, better place) на основі кадрів з архіву Львівського телебачення.

Мова події - англійська.

Мета Програми мистецьких резиденцій SWAP: Україна/Великобританія зосереджена в її назві – SWAP (ОБМІН). Культури, мистецькі традиції та техніки, нові мистецькі тенденції, концепції та філософія взаємно збагачуються, коли митці мандрують просторами Європи, здобуваючи фізичний і психологічний досвід дослідження мистецького різноманіття територій, що колись були недоступні, а тепер відкриті для вивчення. В Україні Британська Рада працює з такими інституціями, як "Ізоляція. Платформа Культурних Ініціатив" (Київ), Одеський музей сучасного мистецтва, ЄрміловЦентр та Муніципальна галерея (Харків), Арт центр Фабрика Повидла і Центр міської історії (Львів); у Великобританії це Bluecoat, FACT та Open Eye Gallery, які розташовані в Ліверпулі і надають свою професійну підтримку.

Зображення

Верхнє: Міський медіаархів