Розвиток роздрібної торгівлі, міська регенерація та спадщина

Розвиток роздрібної торгівлі, міська регенерація та спадщина

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

11 березня 2014 / 14.00 

Центр міської історії, Львів

Метою воркшопу було обговорити результати дослідження програми Технічної Співпраці та почути ключові питання з перших рук від тих, хто залучений у роздрібну торгівлю та урбаністичний розвиток. Акцент події – на дискусії між експертами та аудиторією з метою віднайти синергії між розвитком роздрібної торгівлі та місцевими економіками/громадянським суспільством саме у контексті Львова.

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) залучений у фінансування сучасної структури нерухомості для підтримки економічного розвитку і диверсифікації регіону. Його діяльність в секторі нерухомості має на меті розбудувати ефективну платформу для підприємств і місцевої влади. Нещодавно ЄБРР затвердив масштабний проект з розвитку роздрібної торгівлі Multi Development Forum Lviv. Також Банк розвиває подібні проекти з міської регенерації в історичних містах Центральної та Східної Європи, а також у Південному та Східносередземноморському регіоні.

Завдяки програмі Технічної Співпраці (ТС) ЄБРР замовив огляд великих проектів розвитку роздрібної торгівлі в історичних центрах та зібрав низку case studies, які відображають спектр сучасних питань і стратегій, а також аналіз їхнього значення для історичних міст. Невід’ємною частиною цього огляду є можливість залучити ключових стейкхолдерів.