Основні польські політичні сили у Львові та Львівському воєводстві у період санації Польщі (1926–1939 рр.)

Основні польські політичні сили у Львові та Львівському воєводстві у період санації Польщі (1926–1939 рр.)

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Ігор Кім

Волгоградський педагогічний університет

29 січня 2009

Бібліотека Центру міської історії

В рамках стипендіальної програми Центру міської історії відбулася презентація дослідницького проекту доцента кафедри загальної історії Волгоградського педагогічного університету, кандидата історичних наук Ігоря Кіма.

Цей проект є частиною загального проекту "Взаємодія головних польських політичних сил в період режиму "санації" у Польщі (1926-1939 рр.)" Ігор Кім має на меті дослідити взаємовідносини виключно між польськими політичними силами у Львові і воєводстві, що дасть можливість виявити специфіку цих відносин під час санації, визначити роль адміністративного і національного фактору. На даний час найбільш розробленим є сюжет про виборчі компанії та парламентські вибори 1935 і 1938 років.

Ігор Кім має на меті дослідити взаємовідносини виключно між польськими політичними силами у Львові і воєводстві, що дасть можливість виявити специфіку цих відносин під час санації, визначити роль адміністративного і національного фактору. На даний час найбільш розробленим є сюжет про виборчі компанії та парламентські вибори 1935 і 1938 років.

post picture

Ігор Кім

Доцент кафедри загальної історії Волгоградського педагогічного університету, кандидат історичних наук.

Зображення

Верхнє: Військові урочистості біля колони А. Міцкевича. м. Львів, 1930 рр. / Меморіальний музей тоталітарних режимів "Територія Терору"