Вивчення досвіду африканських студентів у Львові

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Мішель Ґолдхабер

Seven Stones International

18 листопада 2010 / 17.00

Центр міської історії, Львів

Стипендіатка Центру 2010 р. Мішель Ґолдхабер представлятиме своє дослідження про африканських студентів у Львові. В обговоренні візьмуть участь також представники Африки, які поділяться своїми історіями та досвідом.

Дослідниця почала вивчати життя і досвід африканців у Львові минулого березня. Початкові результати дослідження вона вже представила на конференції "Львів як дзеркало" у Центрі міської історії. Її поточне дослідження є продовженням попередньої роботи й ґрунтується на вивченні історій та досвіду африканських студентів у Львові.  Хоча африканці у Львові живуть десятиріччями, а тепер є понад 150 студентів у Львівському медичному університеті ім. Данила Галицького, Львівському національному університеті ім. Івана Франка та Львівській політехніці, про їхню присутність більшість львів’ян знає вкрай мало. Дослідження зосереджене на розумінні їхнього досвіду й уможливлення його для українців та інших національностей. Теми для обговорення також включатимуть питання про рідну культуру й оточення студентів, найкращі та найгірші сторони львівського життя очима іноземних студентів, як і чому вони приїхали саме до Львова, та якого сенсу набуває їхнє життя в Україні.

post picture

Мішель Ґолдхабер

магістр теології та соціальних студій, досліджує етнічні меншини у Львові з 2006 р., коли вивчала єврейсько-українські стосунки у рамках Фулбрайтівської програми. Вона є також засновником і директором неурядової організації  “Seven Stones International”, яка пропагує міжкультурну співпрацю через творчі програми й проекти. Організація працює в Україні з 2007 р., пропонуючи курси й тренінги для людей з різним етнічним і релігійним підґрунтям.