Міський дизайн і планування в культурній спадщині міста: на прикладі Львова

Міський дизайн і планування в культурній спадщині міста: на прикладі Львова

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

15.05.2009

Львів є одним з не багатьох давніх міст Європи, архітектура якого пережила практично неушкодженою всі катастрофи ХІХ і ХХ століть, тому набагато більше про історичне минуло міста можна "прочитати" зі збереженої структури простору, будинків та архітектурних об’єктів, які стоять останніх шість століть.
Проте дві риси відрізняють Львів від інших міст, які так само добре збереглися: вплив на міський ландшафт того факту, що у Львів зустрілися різні релігії і культури всього континенту і безперервність міського розвитку, який проявився в тому, що навіть після 1945 року, все нове додавалося до того, що вже існувало, без вилучення останнього.

Особливим обов’язком сучасного львівського міського планування і архітектури має стати збереження колосальної європейської спадщини міста, рівнозначно як і історичної тяглості міського ландшафту.

Цей студентський семінар є спільним проектом Національного університету "Львівська Політехніка", Технічного університету в Дрездені та Центру міської історії Центрально-Східної Європи і має на меті сприяти розвитку вмінь і навичок, які допоможуть справитися з цим викликом.

  • img

  • img

Зображення

Верхнє: Проект Площі Митної / Urban Ideas