Х літня школа ЮНЕСКО охорони культурної спадщини

Х літня школа ЮНЕСКО охорони культурної спадщини

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

14-15 вересня 2010

Ювілейна Х літня школа ЮНЕСКО охорони культурної спадщини, яка проходила цього року у польському міста Замосць, завітала на 2 дні до Львова.

У приміщенні конференц залу Центру міської історії викладачі та учасники літньої школи мали змогу почути лекції Ігоря Черняка (НУ "Львівська політехніка"), Романа Мотигича (Інститут "Укрзахідпроектреставрація"), Володимира Слободяна (Інститут "Укрзахідпроектреставрація"), Лілії Онищенко (ЛМР), Іріс Гляйхман(Німецьке товариство технічної співпраці, GTZ) та ін.

Автором ідеї та організатором літньої школи охорони культурної спадщини виступало місто Замосць (Польща) та польський комітет в справах ЮНЕСКО.

У 2010 році на школу прибуде 20 молодих архітекторів та істориків мистецтва з 10 держав Європи (Білорусь, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Естонія, Литва, Латвія, Естонія, Словаччина, Словенія, Україна і Польща).

Учасники взяли участь в тематичних лекціях, присвячених охороні і реставрації пам'яток.

Тематика X літньої школи також сфокусувана на охороні і обліку пам'яток архітектури для збалансованого розвитку міста. Учасники ознайомилися із стратегією розвитку міста, планом просторового планування міста.

Переглянути програму літньої школи ЮНЕСКО у Львові

Джерело: www.city-adm.lviv.ua

  • img

  • img

  • img