Медіаархів у Славутичі

Медіаархів у Славутичі

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

29 червня - 11 липня 2016

У місті Славутич проходила міждисциплінарна літня школа "Ідея міста: Перевірка реальністю". Учасники та учасниці з 12 країн працювали у трьох студіях, кожна з яких намагалась зрозуміти чим було, є і буде це місто крізь власну дослідницьку оптику.

Керівниця проекту "Міські розповіді" Наталя Отріщенко долучилася до роботи напрямку "Міські практики, пам'яті та уяви" та поділилася досвідом дослідження міста методами усної історії. Робоча студія вивчала зміни символічного ландшафту Славутича через інтерв’ювання мешканців, аналіз текстів та візуальних образів.

В рамках школи відбулась презентація діяльності Міського медіаархіву під час якої учасники переглянули серію кінохронік 1970-х років про будівництво радянських міст-атомоградів, які були оцифровані та нещодавно поповнили колекції проекту "Міське відео".

Окрім цього командою медіаархіву було опрацьовано та оцифровано візуальні матеріали з Краєзнавчого музею міста Славутич і Чорнобильської АЕС та приватних колекцій мешканців. Невдовзі фотографії із будівництва міст Прип'ять та Славутич поповнять колекції Міського медіаархіву і стануть доступними на сторінці проекту "Урбаністичні образи".