Освітній семінар

Освітній семінар

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

31 березня - 5 квітня 2009

Центр міської історії, Львів

Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з Меморіальним Музеєм Белжец та Державним Музеєм Майданек (Республіка Польща) та Центром міської історії Центрально-Східно Європи провів науково-методичний семінар для вчителів історії та суспільних дисциплін середніх навчальних закладів України "Історія Голокосту на теренах Західної України та Польщі".

Семінар складався з лекцій та дискусій, а також відвідин меморіальних місць, пов’язаних з трагедією Голокосту на теренах Західної України та Східної Польщі. Проблематика семінару - історія і культура польського та західноукраїнського єврейства напередодні та під час Другої світової війни. 

Семінар проходив на теренах України (Львів) та Польщі (Люблін, Белжец, Собібор). Перший лекційний день семінару відбувся у Львові 31 березня 2009 року в Центрі міської історії з 13 .00 до 18.00. Були прочитані наступні лекції:

  • Історія євреїв Західної України до Голокосту (Др. Жанна Ковба);
  • Українсько-єврейські взаємини в історичній перспективі (Др. Анатолій Подольський);
  • Гетто та Голокост в Західній Україні – свідчення тих, хто пережили: з погляду польсько-єврейської перспективи (Др. Роберт Кувалек)
  • img

Зображення

Верхнє: Зигмунд Ердгайм. Єврейський квартал,Борислав.  Колекція Клаудії Ердгайм / Міський медіаархів