Новий веб-сайт Центру

Новий веб-сайт Центру

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

20.08.2020

Ми раді познайомити вас з новим веб-сайтом Центру міської історії!

Сайт має звичну адресу, але новий вигляд та структуру. Ми намагались зробити нашу "віртуальну домівку" зручною і зрозумілою для всіх, хто сюди завітає - незалежно від мети чи пристрою, яким користується.

З головної сторінки ви зможете швидко отримати доступ до актуальних новин і проектів Центру, ознайомитись з найближчими подіями, додати їх до свого календаря та дізнатись більше про основні напрямки діяльності Центру. Тут ми підбираємо актуальні ресурси Центру, а також можливості для дослідників з інституцій та ініціатив по всьому світу.

На кожній сторінці сайту навігатором і помічником стане Меню вгорі сторінки. Меню підказує, в якому розділі ви перебуваєте, і також допомагає знайти ті комірки інформації, які можуть вам згодитись надалі.

У всіх розділах та сторінках ми поділились інформацією, яка може бути корисною нашим онлайн-гостям - це програми конференцій, силабуси навчальних курсів, відеозаписи і галереї подій, матеріали в медіа та інше.

Разом з цим ми повністю оновили сторінку Міського медіаархіву Центру. За зовнішньою оболонкою сайту ховається кілька років з впровадження і застосування нового програмного забезпечення Collective Access, яке оптимізує роботу з величезною базою даних, дозволяє зручно і безпечно керувати колекціями архіву. Пошук, фільтрування, перегляд та навігація оцифрованими збірками фотографій, карт, усноісторичних інтерв’ю тепер пристосована до екранів сучасних пристроїв.

Також зверніть увагу на оновлену сторінку Бібліотеки Центру, яка базується на спеціальному програмному забезпеченні Koha. Для наших користувачів це, зокрема, означає можливість мати свій онлайн-кабінет, зручно замовляти книги онлайн тощо. Щоб зареєструвати свій профіль, завітайте до бібліотеки безпосередньо і заповніть невелику анкету.

Згодом ми додамо ще декілька нових сторінок та будемо працювати над вдосконаленням сайту. Тому якщо ви маєте будь-які коментарі щодо користування чи бачите помилки, пишіть на адресу програмної та комунікаційної менеджерки Центру Мар'яни Мазурак: [email protected]