Онлайн-курс

Онлайн-курс "Все повинно бути записано без жодного упущення – Голокост крізь призму першоджерел"

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

02.02.2024

З нагоди 79-ї річниці визволення Освенцима та Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту Європейська інфраструктура з вивчення Голокосту (EHRI) запустила свій перший масовий відкритий онлайн-курс "Все повинно бути записано без жодного упущення – Голокост крізь призму першоджерел" ("It Must All Be Recorded Without a Single Fact Left Out").

Онлайн-курс присвячений критичному вивченню представлених джерел та надає методологічні рекомендації й практичні інструменти для їхнього використання. Він містить інтерв'ю з провідними науковцями та представляє різноманітні першоджерела, важливі для дослідження Голокосту – фотографії, щоденники, бюрократичні документи, листи та свідчення.

Об'єднуючи учасників з різних галузей – істориків, освітян, дослідників, архівістів, психологів, генеалогів та інших фахівців з понад 15 країн, – онлайн-курс складається з п'яти уроків: перспектива фотографій; об'єктив щоденника; особисті листи, написані одразу після звільнення; свідчення тих, хто вижив, як першоджерела; використання німецьких бюрократичних джерел.

Цей курс EHRI розрахований на широке коло користувачів – від людей, які загалом цікавляться цією темою, до дослідників і викладачів, які викладають різні аспекти Голокосту.

Пройти онлайн-курс можна на Coursera.

  • img