Медіаархів офлайн

Медіаархів офлайн

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

11.01.2016

У бібліотеці Центру міської історії запрацювала точка доступу до усіх збірок фотографій та відео Міського медіаархіву.

Відтепер дослідники зможуть вивчати зібрані Центром міської історії колекції фотографій та відео отримавши доступ до баз даних архіву, які зберігаються на сервері. Для цього у бібліотеці Центру розміщено окремий комп’ютер, який надає можливість переглядати усі оцифровані матеріали у високій роздільній здатності, у тому числі й ті, які ще не є опублікованими.

Міський медіаархів складається з оцифрованих або створених у цифрових форматах візуальних, аудіовізуальних та аудіоресурсів, які показують місто та розповідають про міське життя Центральної та Східної Європи XIX-XXI століть. Завдання архіву – збір, зберігання, дослідження, удоступнення та популяризація колекцій і матеріалів, які часто залишаються поза увагою державних архівних колекцій.

Серед матеріалів архіву представлена велика збірка відео Львівського Телебачення 1950-1980-х років, кінохроніки, документальні фільми та аматорські записи, а також – фотографії із приватних та державних архівів, які висвітлюють історію міст Центрально-Східної Європи. Детальніше про колекції можна дізнатись на сторінці проекту Міський медіаархів.

Бібліотека Центру міської історії працює з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 17.00.

За детальнішою інфомрацією просимо звертатися до координатора Міського медіаархіву Олександра Маханця через е-пошту [email protected]

Зображення

Верхнє: Центр міської історії