Новини бібліотеки

Новини бібліотеки

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

31.01.2018

У цьому місяці бібліотека Центру знову запрацювала у звичному режимі. Ми зняли обмеження на передзамовлення книг, пов'язані з реорганізацією книгосховища та інвентаризацією. Тож тепер понад 8500 книг в нашому онлайн-каталозі доступні для замовлення.

Площа самого книгосховища не збільшилась, але ми суттєво оптимізували використання простору. Наприкінці минулого року ми встановили нову систему полиць в книгосховищі, аби воно могло вмістити майже вдвічі більше книг. Тут ми зберігатимемо більшість наших фондів.

Однак три найпопулярніші категорії - Історія Львова, Історія Галичини та Міська історія ми залишили у читальному залі бібліотеки. Аби скористатись цими книгами немає потреби робити передзамовлення - достатньо просто знайти потрібну книгу на полиці.

Нагадаємо, читальний зал бібліотеки працює з понеділка до четверга з 10:00 до 18:00 та у п'ятницю з 10:00 до 17:00. Передзамовлення можна зробити на сайті, користавшись онлайн-каталогом. Замовлені книги чи періодика зберігаються на полиці попередніх замовлень у читальному залі бібліотеки упродовж одного тижня з моменту виконання.

Запрошуємо до бібліотеки!

Зображення

Верхнє: Центр міської історії