LIBRARIA

LIBRARIA

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

02.06.2016

На сторінках ресурсу LIBRARIA : архів української періодики онлайн відкрито доступ до різноманітних періодичних видань України, що виходили друком протягом ХХ століття.

Оцифровані матеріали походять із фондів Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка та Державної наукової архівної бібліотеки і налічують більш як 400 найменувань преси українською, польською, російською, їдиш, німецькою, кримськотатарською мовами. Всі видання представляють декілька дослідницьких напрямів і відтак поділені на відповідні колекції, зокрема "Пропагандистська преса окупованих українських територій 1941–44", "Єврейська міжвоєнна періодика Галичини, Волині та Буковини", "Українська міжвоєнна преса Галичини", "Записки наукового товариства ім. Шевченка".

Важливою особливістю проекту LIBRARIA є не лише зручний дизайн та інструменти відфільтровування даних за різними параметрами і категоріями, але й можливість інтегрованого пошуку всередині текстів видань, оскільки матеріали є розпізнані.