Націєтворення та дискурс ідентичності в Україні й Швейцарії

Націєтворення та дискурс ідентичності в Україні й Швейцарії

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

18-20 червня 2008

Наукова конференція – частина культурологічного проекту з обміну досвідом та координації (Cultural Studies) між Україною й Швейцарією. Мета співпраці – налагодити тривкі взаємини між швейцарськими науковцями у галузі східноєвропейських студій та українськими культурологами. Проект розгортатиметься як двосторонній обмін:  швейцарські науковці ознайомляться з українськими культурологічними дослідженнями, а українські фахівці отримають можливість приєднатися до західноєвропейської наукової дискусії.

Завдання першої конференції – сприяння обговоренню та реалізації спільних культурологічних проектів, формування теоретичного підґрунтя та розвиток міжнародних дослідницьких розробок.

У січні 2009 р. друга частина конференції відбудеться у Санкт-Галлені (Швейцарія) і стосуватиметься можливостей подальшої співпраці та створення у Львові Інституту підвищення кваліфікації.

Конференцію організовує відділ культури та суспільства Росії при університеті в Санкт-Галлені, Історичний інститут Національної академії наук України в Києві та Львівський національний університет ім. І. Франка за участю університетів Фрайбурга, Лозанни, Женеви, а також Швейцарської східноєвропейської бібліотеки. Захід підтримано Швейцарським державним секретаріатом з питань освіти та досліджень (SER).
За запитами звертайтеся до проф. У. Шмід:

Prof. Dr. U. Schmid
Universität St. Gallen / Kulturwissenschaftliche Abteilung
Fachbereich Kultur und Gesellschaft Russlands
Gatterstrasse 1
CH-9010 St. Gallen
Tel: +41 71 224 2728
Fax: +41 71 224 2669
E-mail: [email protected]

  • img