Домашнє відео

Домашнє відео

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

10 - 13 жовтня 2016

З нагоди Міжнародного дня домашнього кіно Міський медіаархів оголошує дні відкритих дверей. Протягом тижня запрошуємо приносити Ваші домашні відео-записи (8 мм, 16 мм або VHS касети) в Центр міської історії (вул. Ак. Богомольця 6) і ми безкоштовно оцифруємо їх для Вас.

День домашнього кіно - це свято аматорських фільмів і кіно, яке щорічно проводиться 15 жовтня у багатьох місцях світу. Заходи в цей день дають можливість окремим особам і сім'ям побачити і поділитися своїми власними домашніми фільмами, побачити своїх сусідів і т.д. Це шанс, щоб дізнатися, чому треба піклуватися про ці фільми і дізнатися, як найкраще доглядати за ними.

Цього жовтня Міський медіаархів Центру міської історії вирішив підтримати таку ініціативу і запрошує долучатися усіх небайдужих.

Ось що говорив про приватні фільми Мартін Скорсезе: "Збереження нашого кінематографічного спадку не повинно бути обмежене тільки серійно випущеними фільмами. Домашнє відео не просто зафіксувало важливі приватні моменти життя наших родин, але також є історичним і культурним документом. Зважте на такі приклади, як 8мм фільм Абрахама Запрудера, який записав вбивство президента Кеннеді або яскраві кольорові кадри Ніколаса Мурея про Фріду Кало і Дієго Ріверу, зазняті на його 16-міліметрову камеру. Уявіть собі, як відрізнялося б наше бачення історії без цих дорогоцінних фільмів. День домашнього кіно є святом таких фільмів і людей, які їх знімали. Я закликаю тих, хто цікавиться домашнім кіно брати участь в урочистостях, пропонованих до Дня домашнього кіно...".

Для більш детальної інформації про День домашнього кіно тисніть сюди 

Щоб дізнатись деталі щодо оцифрування Ваших домашніх відеозаписів пишіть на адресу: [email protected], або ж завітайте до нашого офісу: вул. Ак. Богомольця, 6.